16 Eylül Pazar DHA Spor Gündemi

SPOR TOTO SÜPER LİG 17.00 Medipol Başakşehir - Antalyaspor 17.00 Demir Grup Sivasspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor 20.00 Atiker Konyaspor - Fenerbahçe 20.00 Çaykur Rizespor - Bursaspor BEŞİKTAŞ'TA BAŞKANLIK SEÇİMİ 10.30 Siyah...

16 Eylül Pazar DHA Spor Gündemi

SPOR TOTO SÜPER LİG 17.00 Medipol Başakşehir - Antalyaspor 17.00 Demir Grup Sivasspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor 20.00 Atiker Konyaspor - Fenerbahçe 20.00 Çaykur Rizespor - Bursaspor BEŞİKTAŞ'TA BAŞKANLIK SEÇİMİ 10.30 Siyah...

16 Eylül 2018 Pazar 09:26
16 Eylül Pazar DHA Spor Gündemi

SPOR TOTO SÜPER LİG
17.00 Medipol Başakşehir - Antalyaspor
17.00 Demir Grup Sivasspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
20.00 Atiker Konyaspor - Fenerbahçe
20.00 Çaykur Rizespor - Bursaspor

BEŞİKTAŞ'TA BAŞKANLIK SEÇİMİ
10.30 Siyah beyazlılarda Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı yapılacak.
Mevcut başkan Fikret Orman'ın yeni yönetim kurulu listesinde yer alan isimler şöyle; Serdal Adalı, Umut Güner, Ahmet Ürkmezgil, Deniz Atalay, Hüseyin Yücel, Ahmet Kavalcı, Metin Albayrak, Cihat Kumuşoğlu, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Hüseyin Mican, Hakan Özköse, Erdal Karacan, Gökçe Meriçten, Candaş Tolga Işık, Melih Aydoğdu.
- Takım izinli

GALATASARAY
11.00 Sarı kırmızılılar, Lokomotiv Moskova maçının hazırlıklarına devam edecek.
20.30 Rusya temsilcisi, İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelecek.

BASKETBOL
19.00 A Milli Kadın Basketbol Takımı, Nijerya ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

RALLİ
- Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 10'uncu ayağının son gününde Marmaris, Ovacık ve Gökçe etaplarında mücadele edecek olan ekipler, İçmeler Pazar yerinden başlayarak Asparan'da sona erecek avantaj etabıyla yarışı tamamlayacaklar.
- Şampiyonanın bitiş ve ödül töreni de Asparan Servis Park'taki podyumda gerçekleştirilecek.

SPOR TOTO 1. LİG
17.00 Boluspor - Altay
17.00 Kardemir Karabükspor - Osmanlıspor
20.00 Denizlispor - Eskişehirspor
20.00 Gazişehir Gaziantep - Altınordu

AVRUPA'DAN FUTBOL
13.30 Roma - Chievo (Cengiz Ünder)
16.30 Werder Bremen - Nürnberg (Nuri Şahin)
18.00 Everton - West Ham United (Cenk Tosun)
21.30 Cagliari - Milan (Hakan Çalhanoğlu)

- TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 3'üncü haftanın maçları oynanacak.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.