24 Haziran 2018 seçimlerinde Rize, Artvin ve Trabzon'da milletvekili adayı olanların kesin listesi de belirlendi. 24 Haziran erken seçimleri AK Parti CHP MHP Saadet Partisi İYİ Parti Vatan Partisi HDP ve Bağımsız Rize milletvekili adaylığı kesinleşen isimler yayınlandı.
Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yer alan milletvekili kesin aday listelerine göre, seçime katılacak siyasi partilerin adayları şunlar:
RİZE
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- HAYATİ YAZICI
2- OSMAN AŞKIN BAK
3- MUHAMMED AVCI
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- SERKAN BİRBEN
2- SEMRA AKSU
3- MEHMET CAN TÜFEKÇİ
HÜR DAVA PARTİSİ
1- MUHAMMET KARALI
2- MEHMET EMİN URAZ
3- LÜTFÜ TEKİN
VATAN PARTİSİ
1- SALİH ÖKSÜZ
2- ERDOĞAN BAKOĞLU
3- DERYA ÇAĞLAR
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
1- NECMETTİN DURMUŞ
2- KÖNA HAZAR ÖZSOY
3- SEVGİ EVREN KÖROĞLU
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- REMZİ KAZMAZ
2- AYSEL TAŞKIN
3- KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN
SAADET PARTİSİ
1- MUHAMMET KAÇAR
2- GÜLHAN HAFIZOĞLU
3- BURAK UZUN
İYİ PARTİ
1- HIZIR KESKİN
2- KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU
3- AYŞEGÜL ÖZYANIK
BAĞIMSIZ
1- MUHAMMET KORKMAZ
2- ZEKİ AYNACI
ARTVİN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- ERTUNÇ ERKAN BALTA
2- MUZAFFER ÇORBACI
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- OKAN AKTAŞ
2- İSMİHAN ÖZCİHAN
HÜR DAVA PARTİSİ
1- YUSUF ÖZDEMİR
2- MENDUH ÇETİZ
VATAN PARTİSİ
1- NEVZAT ACAR
2- NACİ YAŞAR KARA
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
1- RECEP DEMİRCİ
2- EMİN EKİNCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- UĞUR BAYRAKTUTAN
2- YALÇIN EMİRALİOĞLU
SAADET PARTİSİ
1- SALİH BERBER
2- GÜLTEKİN SOYDAN
İYİ PARTİ
1- FİLİZ AKYÜZ
2- KAMİL AKSU
TRABZON
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- MUHAMMET BALTA
2- ADNAN GÜNNAR
3- BAHAR AYVAZOĞLU
4- SALİH CORA
5- VEHBİ KOÇ
6- SELÇUK ÇEBİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- NİHAT BİRİNCİ
2- İBRAHİM ÇAKIR
3- MURAT AKSOY
4- EMİRHAN SEÇKİN
5- İSMAİL HAKKI KALYONCU
6- EMBİYA CEVAHİR
HÜR DAVA PARTİSİ
1- MEHMET ALİ OKÇU
2- ARİF UZUN
3- FATMA ÇELİK
4- RIDVAN ÜZÜMCÜ
5- ADEM YILDIZ
6- ŞENAY COŞKUN
VATAN PARTİSİ
1- HÜSEYİN AVNİ OĞUZHAN
2- VAROL SOYDAN
3- İNCİ GÜNGÖR
4- BÜLENT SARAL
5- HAMDI BAYRAM
6- YETER FİKİRDANIŞ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
1- HÜSEYİN TAKA
2- AHMET HAZAR Dİ LAVER
3- KADER UZUN MADENKUYU
4- NURETTİN KARADENİZ
5- GÜVEN ATABAY
6- DURSUN ALİ KURT
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- AHMET KAYA
2- ABDULKADİR ÇELEBİ
3- HİKMET NURİ AYDIN
4- SUNAY KURTOĞLU
5- İSMAİL KAYNAR
6- MERTCAN FERO
SAADET PARTİSİ
1- CEVAT KURT
2- MURAT ÖZCAN
3- ÜMİT ÇEBİ
4- FURKAN ENES KOCAGÖZ
5- İBRAHİM BAŞ
6- MEHMET UZ
İYİ PARTİ
1- HÜSEYİN ÖRS
2- OSMAN AKBULUT
3- TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
4- TUNA TAŞKIN
5- MURAT KELEŞ
6- NEŞE AY
BAĞIMSIZ
1- SÜLEYMAN KOL
2- ALİ OSMAN ŞENOL