19 Ekim DHA Spor Salı Gündemi

SÜPER LİG 15.00 Antalyaspor - Gençlerbirliği 17.30 Trabzonspor - Gaziantep FK 17.30 Medipol Başakşehir - Göztepe 20.00 MKE Ankaragücü - Beşiktaş BEŞİKTAŞ 18.00 Başkan adayı Serdal Adalı, yönetim kurulu listesini tanıtacak. 18.00...

19 Ekim 2019 Cumartesi 09:32
19 Ekim DHA Spor Salı Gündemi

SÜPER LİG
15.00 Antalyaspor - Gençlerbirliği
17.30 Trabzonspor - Gaziantep FK
17.30 Medipol Başakşehir - Göztepe
20.00 MKE Ankaragücü - Beşiktaş

BEŞİKTAŞ
18.00 Başkan adayı Serdal Adalı, yönetim kurulu listesini tanıtacak.
18.00 Başkan adayı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu listesini tanıtacak.

FENERBAHÇE
11.30 Sarı-lacivertliler, Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
15.55 Takım Denizli'ye gidecek.
17.00 Sarı-lacivertlilerin kentte karşılanışı.

TRABZONSPOR
13.00 Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun eşi Beyza Ağaoğlu'nun resim sergisinin açılışı yapılacak. (Beşiktaş Deniz Müzesi)

ATLETİZM
- Ultra-Trail World Tour serilerinin son yarışı olan Salomon Cappadocia Ultra-Trail'de 119, 63 ve 38 kilometre olmak üzere üç kategoride koşulacak.
07.00 Uzun (119 km) ve orta (63 km) parkur startları
10.00 Kısa parkur (38 km) startı

TFF 1'İNCİ LİG
14.00 Hatayspor - Adana Demirspor
16.30 Bursaspor - Cesar Grup Ümraniyespor
19.00 Ekol Göz Menemenspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİG
- 9'uncu hafta maçları bugün oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

AVRUPA'DAN FUTBOL
14.30 Everton - West Ham United (Cenk Tosun)
16.30 Werder Bremen - Hertha Berlin (Nuri Şahin, Ömer Toprak)
16.30 Fortuna Düsseldorf - Mainz (Kenan Karaman, Kaan Ayhan)
17.00 Wolverhampton (Beşiktaş'ın Avrupa Ligi rakibi) - Southampton
17.00 Leicester City - Burnley (Çağlar Söyüncü)
18.00 Slovan Bratislava (Beşiktaş'ın Avrupa Ligi rakibi) - Pohronie
19.30 Getafe (Trabzonspor'un Avrupa Ligi rakibi) - Leganes
19.30 Borussia Dortmund  - Mönchengladbach (Başakşehir'in Avrupa Ligi rakibi)
20.00 Basel (Trabzonspor'un Avrupa Ligi rakibi) - Thun
21.00 Toulouse - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)
21.45 Juventus - Bologna (Merih Demiral)
22.00 Mallorca - Real Madrid (Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi rakibi)
22.45 Leça - Braga (Beşiktaş'ın Avrupa Ligi rakibi)

ING BASKETBOL SÜPER LİGİ
13.00 Meksa Yatırım Afyon Belediyespor - Galatasaray Doğa Sigorta
15.15 Pınar Karşıyaka - Sigortam.net İTÜ
17.30 Tofaş - Türk Telekom
20.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - Teksüt Bandırma BK

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL
14.30 Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nin 4'üncü haftasında Galatasaray, Beşiktaş'ı ağırlayacak. (Ahmet Cömert Spor Salonu)

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
14.00 Karayolları - Eczacıbaşı VitrA
17.30 Nilüfer Bld. - Aydın B.Şehir Bld.
14.00 Fenerbahçe Opet - Atlasglobal Yeşilyurt
19.00 Beşiktaş - Galatasaray HDI Sigorta

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.