Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Aras EDAŞ OMS 5:0 Kesinti Yönetim Sistemi’nin yükseltmesini başarıyla gerçekleştirdi.

Uzman eğitmenler tarafından, hizmet alanındaki her ilden gelen personele verilen kullanıcı eğitimleriyle sistem tanıtımı yapıldı. Sistemin teknik alt yapısından süreçlerine kadar her bilgilendirmenin yapıldığı eğitimin ardından sistem geçişi gerçekleştirildi.

Sistem İşletme Koordinatörü Muharrem Kalkan, “OMS 5:0 (Kesinti Yönetim Sistemi) yeni versiyon ile elektrik kesintilerinin daha hızlı bir şekilde tanımlanarak en kısa sürede giderilmesini, bakım ve yatırım planlamalarının daha etkin ve daha hızlı yapılarak müşteri memnuniyetinde artış sağlamayı hedefliyoruz. Bu yükseltme sayesinde, firma bazlı iş emri tipleri, iş akışları ve kurallar ile saha operasyonları daha verimli şekilde yönetilecek. Yeni versiyon, Şirketimize birçok yeni özellik kazandırarak saha ekiplerinin işlerini daha hızlı, etkili ve verimli bir şekilde yürütmesini sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

Erzurum’da kurbanlık koçlar gelinler için süslendi Erzurum’da kurbanlık koçlar gelinler için süslendi

Saha kullanıcıları, takımlar, araçlar ve iş planlarının yönetimini kolaylaştıran kullanıcı dostu arayüzler, her ihtiyaca uygun özelleşebilir iş emri tipleri ve iş akışları, internet bağlantısının olmadığı koşullarda bile kesintisiz hizmet veren çevrimdışı mobil uygulama, saha çalışanları için anlık olarak duyuru ve bilgilendirmeler, daha az veri harcayarak düşük mobil veri kullanımı özelliği, iş emri adresine yol tarifi alarak saha kullanıcılarının ilgili adrese kolay ulaşımını sağlayan yol tarifi özelliği, lokasyon bazlı gösterimi ile saha operasyonlarının daha iyi yönetilmesini sağlayan CBS harita özellikleri gibi birçok yeni özellikle daha hızlı, etkili ve verimli bir şekilde hizmet vermeye devam edecek.