Köşk’ün bağımsız belediye başkan adayı Rıfat Kadri Kılınç son mahalle mitinginde Ilıdağ’da adeta gövde gösterisi yaptı. Yüzlerce araç ile Ilıdağ’a gelen Kılınç binlerce kişiye hitap etti. Köy girişinde meşaleler ve havai fişeklerle karşılanan başkan adayı Rıfat Kadri Kılınç geçmiş belediye başkanlığında Ilıdağ’a kazandırdıklarını ve seçilmesi durumunda mahalleye yapacaklarını anlattı.

Konuşmasında Rakibi Nuri Güler’e eleştirerek ‘nerede yaptıklarınız’ diye soran Rıfat Kadri Kılınç, “Gittiği yerlerde hizmet yapamadığından dönemimizde yapılanları ’biz yaptık’ diye anlatıyor. Broşürlere basmış eserlerimizi. Ama bunları en iyi sizler biliyorsunuz. Biz hizmetlerimiz ile konuşuruz. Allah’a şükür dönemimizde ilçemize hastane, hükümet konağı, belediye hizmet binası, kent meydanı, onlarca okul, halı sahalar, düğün salonları gibi birçok eserler kazandırdık. İnsan hayatını kolaylaştırmak için projeler ürettik. Bu kalabalıkta işte bunun göstergesi, buradaki herkes gönüldaşımız, kimse buraya telefon ile tehdit ile gelmedi. Bu iş gönül işi. Sen gönüllere giremediysen ben ne yapayım." şeklinde konuştu.

Öğrenciler Büyükşehir Belediyesi’nin fidanlığında ders işledi Öğrenciler Büyükşehir Belediyesi’nin fidanlığında ders işledi

“Meydan düzenlemesi yapacağız”

Mahalle halkının yoğun ilgisi ile karşılaşan Rıfat Kadri Kılınç, sloganlar eşliğinde sürdürdüğü konuşmasında seçilmesi halinde Ilıdağ’a yeni bir düğün salonu yapacaklarını belirterek, "İnşallah göreve geldiğimiz zaman köyümüzde meydan düzenlenmesi yapacağız. Büyük bir cami yapacağız. Bütün bahçe yollarının gerekli bakımını yapıp ihtiyaç halinde yeni yollar açacağız" dedi.