Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yeni dönem projeleri ile “Bartın Belediyesi Kongre ve Nikah Salonu” projesi ile modern bir tesisi şehre kazandıracaklarını ifade etti.

Bartın’ın eşsiz doğası ve mutfak kültürü dünyaya tanıtılacak Bartın’ın eşsiz doğası ve mutfak kültürü dünyaya tanıtılacak

Modern bir tesis inşa edileceğini belirten Başkan Adayı Fırıncıoğlu, projenin detaylarıyla ilgili bilgi verdi. Başkan Adayı Fırıncıoğlu, “Bartın Belediyesi olarak kongre merkezi, nikah salonu ve çok amaçlı bir binayı bir araya getiren modern bir tesis inşa edeceğiz. Bu yeni ve özel merkez, şehrimizin her türlü etkinliğine, toplantısına ve özel gününe ev sahipliği yapacak. Modern Kongre Merkezi, şık nikah salonu ve çok amaçlı binadan oluşan bu projemizde son teknolojiyle donatılmış geniş salonlarımızda kongreler, seminerler, konferanslar ve diğer etkinlikler için ideal bir ortam sunacağız. Romantik ve zarif bir atmosferde düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel bir nikah salonuna sahip olacağız. İnşallah bu projeleri gerçekleştirerek, şehrimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. 31 Mart’ta yapılacak olan seçim şehrimize vizyon projeleri kazandırtabilmemiz adına büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızın teveccüh göstermesi halinde birliğin gücüyle Bartın’ı geliştirmeye ve değiştirmeye devam edeceğiz” dedi.