Koçarlı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan için gerçekleştirilen "Haydi Koçarlı Zafere Yürüyoruz" yürüyüşüne yaklaşık 4 binin üzerinde vatandaş katılırken, destekleri için herkese teşekkür eden Başkan Kaplan; "Bu coşku, bu kalabalık, bu heyecan büyük bir zaferin habercisi" dedi.

Yerel seçimlere sayılı günler kala, belediye başkanı adayları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede seçim çalışmalarına son hız devam eden Koçarlı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan için "Haydi Koçarlı Zafere Yürüyoruz" etkinliği gerçekleştirildi. 4 binin üzerinde vatandaşın katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’ndan Türk bayrakları, pankartlar ve sloganlarla yürüyen kalabalığa teşekkür eden Başkan Kaplan; "Bu coşku, bu kalabalık, bu heyecan büyük bir zaferin habercisi" dedi. Başkan Kaplan’ın yoğun katılımla gerçekleştirdiği yürüyüş, Atatürk Caddesi, Hüseyin Sözer Caddesi, Park Caddesi ve Çulhalar Caddesi boyunca devam etti. Yaklaşık 3 kilometrelik yürüyüşte binlerce vatandaş dev Türk Bayrağı eşliğinde fenerler, meşaleler ve havai fişekler ile yürüdü.

"Koçarlı kararını vermiş"

Kendisini otomobiline kilitleyen sürücü, polise zor anlar yaşattı Kendisini otomobiline kilitleyen sürücü, polise zor anlar yaşattı

Yürüyüşün ardından açıklama yapan Başkan Kaplan; "Çok güzelsin Koçarlı. Koçarlı kararını vermiş ve zafere yürüyor. Bu adımların sonu yine zafer olacak. Biz bu memlekete gerçekten sevdalıyız. Bizim insanımız da bu memlekete, bu ilçeye kimin hizmet getirdiğini asla unutmaz. 31 Mart’ta inşallah yine büyük oy farkı ile seçimlerin galibi biz olacağız. 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız. Şimdiden zaferimiz kutlu olsun” dedi.

31 Mart akşamı alınacak olan zaferin Koçarlı’nın zaferi olacağını ifade eden Kaplan, konuşmasının devamında "Bu zafer hepimizin olacak ve Koçarlı’nın gelişimi ve refahı için çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda daha da ilerlemesi için çalışacağız. Halkımızın desteğiyle daha güzel bir Koçarlı inşa etmek için daha çok çalışacağız" ifadelerine yer verdi.

Yürüyüşe Koçarlı Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan’ın yanı sıra, AK Parti İlçe Başkanı Ümit Özdemir, MHP İlçe Başkanı Şenol Şahin, Ülkü Ocakları Başkanı Nuri Sevinç, Cumhur İttifakı Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri, parti teşkilatları ve binlerce Koçarlılı katıldı.