20 bin sözleşmeli öğretmenin atama başvurusu 20 bin sözleşmeli öğretmenin atama başvurusu

Parentwiser Kurucusu-Eğitim Bilimci Doç. Dr. Özgür Bolat, Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları Sivas Kampüsü’nde düzenlenen ‘ebeveyn okulu’ çerçevesinde Sivas’taki ailelerle ve eğitimcilerle bir araya geldi. Bolat, “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?" konusunda verdiği seminerde ebeveynlerin bilinçli ve etkili ebeveynlik becerilerine vurgu yaptı.

Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerinden biri ve aynı zamanda Parentwiser Kurucusu olan Doç. Dr. Özgür Bolat MBA Okulları Sivas Kampüsünde ailelerle ve eğitimcilerle bir araya geldi. Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, Sivas Medicana Hastanesi ve MBA Okulları yöneticilerinin de katılım gösterdiği "Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?" konusunda seminerde ebeveynlerin bilinçli ve etkili ebeveynlik becerilerine vurgu yapıldı. Doç. Dr. Özgür Bolat, öğrenmenin bilimsel temellerine, başarılı ve mutlu çocukların kendine özgün gelişimsel süreçlerinin önemine değinirken aynı zamanda ebeveynlere de hem kendilerini hem de çocuklarını çok daha iyi tanıması ve onlarla sağlıklı ilişkiler geliştirmelerini sağlayan ipuçlarını paylaştı.

Sivas’ın böylesine değerli bir ebeveyn okuluna ev sahipliği yapmış olmasından duyduğu heyecanı anlatan MBA Okulları Sivas Kampüsü Kampüs Müdürü Suat Demirer: "MBA Okulları okulu değil, eğitimi konuşan, liderliğiyle eğitimde yeniliğin ve niteliğin öncüsü olmaya devam edecek. Eğitim bizim için büyük bir tutku ve eğitim ekosistemimizdeki her paydaşımızın bilimsel kanıtlarla öğrenme yolculuğumuza dahil olabilmesi için Türkiye’nin lider isimleriyle birlikte Sivas’ta eğitimi dönüştüreceğiz” dedi.