Yusuf Haberleri

yusuf haberleri ve güncel yusuf gelişmeleri, yusuf ile ilgili tüm video, yusuf fotoğrafları ve yusuf haberleri Gazete Rize / Rize Haber / Rizespor Haberleri / Son Dakika Haberleri sitemizde


Sendikalar

Genel Başkan Yardımcılarımız Tevfik Ali Hançeroğlu ve Sultan Murat Karadağ, Ankara’da bulunan Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim'i ziyaret etti.

Rize Haberleri

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşen Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz "Rize için yeni kazanımlarla...

Rize Haberleri

Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel ve yönetim kurulu Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim ile bir araya geldi.

Karadeniz gezisi kapsamında Rize’de olan Finlandiya, Norveç, Danimarka ve İsveç Türkiye Büyükelçileri Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’in konuğu oldu.

Türkiye’nin çay üreten ilk ve tek meslek lisesi öğrencilerine Rize Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi çay hasadına katılarak destek verdi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz sosyal medyada paylaşılan bir şaka videosunu paylaşarak insanları uyardı.