Sosyal medya hesabında 'Rize için çok çalışıyoruz' başlığıyla paylaşımda bulunan Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı makamında tekrar ziyaret etmekten büyük onur duyduğunu söyleyerek, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinin mevcut durumu hakkında Bakan Koca’yı bilgilendirdi.

Prof.Dr. Yusuf Yılmaz " Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'yı makamında tekrar ziyaret etmekten büyük onur duydum. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'nin mevcut durumu hakkında Bakanımızı bilgilendirdim. Tıbbi ekipmanlar, doktor ve personel ihtiyaçlarıyla birlikte yapılması gereken tadilatlar hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirdik. Bakanımızın desteğiyle hastanemizi her geçen gün daha da geliştirmeye devam ediyoruz.

Rize’de öğrencilere ücretsiz kombine geliyor Rize’de öğrencilere ücretsiz kombine geliyor

Sayın Koca'ya ülkemizdeki sağlık hizmetlerini ilerletme konusundaki kararlı desteği ve adanmışlığı için içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Hastalarımıza sunduğumuz bakımın kalitesini artırmak için hep birlikte çaba gösteriyoruz" dedi.