16 Mart Cumartesi DHA Spor Gündemi

SPOR TOTO SÜPER LİG 13:30 Atiker Konyaspor - Çaykur Rizespor 16:00 Akhisarspor - Kasımpaşa 16:00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Trabzonspor 19:00 Antalyaspor - Aytemiz Alanyaspor 19:00 Beşiktaş - Göztepe GALATASARAY 13:00 Sarı-kırmızılı...

16 Mart Cumartesi DHA Spor Gündemi

SPOR TOTO SÜPER LİG 13:30 Atiker Konyaspor - Çaykur Rizespor 16:00 Akhisarspor - Kasımpaşa 16:00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Trabzonspor 19:00 Antalyaspor - Aytemiz Alanyaspor 19:00 Beşiktaş - Göztepe GALATASARAY 13:00 Sarı-kırmızılı...

16 Mart 2019 Cumartesi 09:30
16 Mart Cumartesi DHA Spor Gündemi

SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30 Atiker Konyaspor - Çaykur Rizespor
16:00 Akhisarspor - Kasımpaşa
16:00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Trabzonspor
19:00 Antalyaspor - Aytemiz Alanyaspor
19:00 Beşiktaş - Göztepe

GALATASARAY
13:00 Sarı-kırmızılı ekipte Bursaspor maçının hazırlıkları tamamlanacak
- Sarı-kırmızılılar, Bursa'ya gidecek
- Takımın kentte karşılanışı

SPOR TOTO 1. LİG
13:30 Ümraniyespor - Gazişehir Gaziantep
13:30 Birevim Elazığspor - Adana Demirspor
16:00 Giresunspor - İstanbulspor
16:00 Osmanlıspor - Hatayspor

TFF 2. Lig ve TFF 3'üncü Lig'de 27'nci hafta maçları oynanacak.

AVRUPA'DAN FUTBOL
17:30 Stuttgart - Hoffenheim (Ozan Kabak)
17:30 Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf (Yunus Mallı)
18:00 Burnley - Leicester City (Çağlar Söyüncü)

A MİLLİ ERKEK BASKETBOL TAKIMI
13.30 Çin'in ev sahipliğinde düzenlenecek 2019 FIBA Dünya Kupası'nda mücadele edecek olan A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın rakipleri belli olacak. Türkiye, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti ve Venezuela ile kura çekimine dördüncü torbadan dahil olacak.

VOLEYBOL
- Sultanlar Ligi Çeyrek Final
15.00 Türk Hava Yolları - Fenerbahçe Opet (Burhan Felek)
17.30 Nilüfer Belediyespor - VakıfBank (Cengiz Göllü)

- Kupa Volley
14:00 İstanbul BBSK - Galatasaray
17:00 Halkbank - Fenerbahçe

BASKETBOL
- Tahincioğlu BSL
13:00 Bahçeşehir Koleji - Türk Telekom
15:15 Pınar Karşıyaka - Banvit
17:30 Tofaş - Sakarya BŞB Basketbol
17:30 Afyon Belediyespor - Galatasaray Doğa Sigorta
20:00 Anadolu Efes - Arel Üniversitesi
- KBSL
14:00 Mersin BŞB  - OGM Orman Gençlik
14:00 Kırçiçeği Bodrum - Kayseri Basketbol SK

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.