Tepebaşı Belediyesi’nin üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek hizmeti, yüz yüze eğitime başlanmasıyla birlikte yeniden öğrenciler ile buluşacak.

Tepebaşı Belediyesi’nin kentteki üniversite öğrencileri için “Gel beraber olsun” sloganı ile başlattığı ücretsiz yemek hizmeti başlıyor. Hafta içi her gün Anadolu Üniversitesi Cuma Kapısı arkasında bulunan Yeşiltepe Mahallesi Sınırlar Sokak’ta üniversite öğrencilerine sunulan akşam yemeği hizmeti yüz yüze eğitime geçilmesiyle birlikte 2 Ekim Pazartesi günü yeniden başlayacak. Üniversite öğrencileri, öğrenci belgesini ibraz ederek hizmete sunulan yemek ikramından faydalanabilecek. Nihal-İsmail Akçura Aşevi’nde uzman belediye personeli tarafından titizlikle pişirilen yemekler, öğrencilere akşam 18.00-20.00 saatleri arasında ikram edilecek.

Öte yandan 19 Mayıs Gençlik Merkezi önünde sabah okula giden üniversite öğrencileri için ücretsiz çorba ikramı da yine 2 Ekim Pazartesi günü başlayacak. Çorba ikramı ise 08.30-10.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.