Manisa Valisi Enver Ünlü, Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrencileri ziyaret ederek, hayalleri ve idealleri üzerine sohbet etti.

Vali Enver Ünlü, 2 bin 272 öğrenciyi barındıran Ayşe Hafsa Sultan Yurdu’nu ziyaret etti. Yurtta kalan öğrencilerle hayalleri, idealleri, eğitim hayatları ve Manisa’ya ilişkin sohbet eden, talep ve istekleri dinleyen Vali Ünlü, öğrencilerin yurttaki sosyal aktivite alanları, yatakhane ve yemekhane ile bireysel ve toplu kullanılan yaşam alanlarını inceledi, yetkililerden bilgi aldı. Vali Ünlü, “Türkiye’nin farklı bölgelerinden ilimize gelen öğrenciler, burada bizlerin misafiri. Onların huzur ve güven ortamında eğitimlerine devam etmeleri, vatana, millete ve kendilerine faydalı bireyler olmaları her şeyden değerli. Öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissetmeleri için çalışıyoruz. Bu sebeple sıklıkla onlarla bir araya gelip, eğitim hayatları, hayalleri ve idealleri üzerine sohbet ederek onların istek ve taleplerini dinleyeceğiz” dedi, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Akhisar’da madde bağımlılığı semineri Akhisar’da madde bağımlılığı semineri

Ziyarette Vali Enver Ünlü’ye Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, İl Gençlik ve Spor Müdürü Yunus Öztürk ve yurt sorumluları eşlik etti.