Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Rıdvan Binnaz Ege Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi için oy vermek üzere Çankaya ilçesinde bulunan Rıdvan Binnaz Ege Anadolu Lisesi’ne geldi. Erbakan oy kullanmaya eşi Beyza Mollu Erbakan’la birlikte geldi. Eşiyle birlikte oy kullanan Erbakan, ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Çok yoğun bir seçim kampanyası tamamladıklarını belirten Erbakan, "Biz de vatandaşlık görevimizi eşimle birlikte yerine getirdik. Milli iradenin tecellisi için bu görevi ifa etmiş olduk. Bu seçim günün barış içerisinde tamamlanması temenni ediyoruz. Sandıklar açıldığında çıkacak sonucun da ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Bayram tatilinde 6 günde meydana gelen trafik kazalarında 48 kişi hayatını kaybetti, 6 bin 184 kişi ise yaralandı Bayram tatilinde 6 günde meydana gelen trafik kazalarında 48 kişi hayatını kaybetti, 6 bin 184 kişi ise yaralandı

Erbakan’a, partisinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Suat Kılıç da eşlik etti.